Vodafone Menüsü (Klasik Biftek Sandviç)
Bu kampanya Yemeksepeti üzerinden verilen Arby’s ® paket servis siparişleri için geçerlidir. Görseldeki ürünler reklam amaçlı olup, restoranlara göre farklılık gösterebilir. Menüler kutu içecek ve orta boy tırtıklı patates ile servis edilir. Menü içeceklerine Coca Cola (kutu), Coca Cola light (kutu), Coca Cola Şekersiz (kutu), Fanta (kutu), Sprite (kutu), Fuse Tea çeşitleri (Kutu), ayran, meyve suyu çeşitleri ve soda çeşitleri dahildir. Kampanya menülerinde yan ürün büyük seçim ve menü içecek tercihlerinde portakal suyu için fiyat farkı uygulanmaktadır. Menülerde curly fries veya salata tercihlerinde fiyat farkı uygulanmaktadır. Bu kampanya başka bir kampanya ile birleştirilemez. Dağıtım alanları sınırlıdır. TAB Gıda’nın önceden haber vermeden fiyatlarda değişiklik yapma ve kampanyayı durdurma hakkı saklıdır. TM & © 2019 Arby’s IP Holder, LLC. Tüm hakları saklıdır. Arby’s IP Holder, LLC. Arby’s markası ve ambleminin tek hak sahibidir.
Tek Kişilik Fırsat Menüsü
Bu kampanya Arby’s® paket servis siparişleri için geçerlidir. Görseldeki ürünler reklam amaçlı olup, restoranlara göre farklılık gösterebilir. Fırsat menüleri fiyatı, Menü 1 veya Menü 2 tercihlerinden sadece biri için geçerlidir. Menüler kutu içecek ve orta boy tırtıklı patates ile servis edilir. Menü içeceklerine Coca Cola (kutu), Coca Cola light (kutu), Coca Cola Şekersiz (kutu), Fanta (kutu), Sprite (kutu), Fuse Tea Çeşitleri (Kutu)ayran, meyve suyu çeşitleri ve soda çeşitleri dahildir. Kampanya menülerinde yan ürün büyük seçim ve menü içecek tercihlerinde portakal suyu, limonata için fiyat farkı uygulanmaktadır. Menülerde curly fries veya salata tercihlerinde fiyat farkı uygulanmaktadır. Bu kampanya başka kampanya ve promosyonlar ile birleştirilemez. Dağıtım alanları sınırlıdır. TAB Gıda San. ve Tic A.Ş önceden haber vermeden servis alanlarında, ürünlerde ve fiyatlarda değişiklik yapma, kampanyayı durdurma, ürünleri satıştan kaldırma hakkına sahiptir. TM & © 2019 Arby’s IP Holder, LLC. Tüm hakları saklıdır. Arby’s IP Holder, LLC. Arby’s markası ve ambleminin tek hak sahibidir.
2 Kişilik Fırsat Menüsü
Bu kampanya Arby’s® paket servis siparişleri için geçerlidir. Görselde yer alan ürün servis şekli reklam amaçlıdır. “2 Kişilik Fırsat Menüsü”, Roast Beef Deluxe Jr. Sandviç, Roast Chicken Deluxe Jr. Sandviç, büyük boy tırtıklı patates, 6’lı susamlı soğan halkası ve litrelik içecek ile servis edilmektedir. Menü içeceklerine 1 L. Coca Cola, 1 L. Coca Cola Light, 1 L. Coca Cola Şekersiz, 1 L. Fanta, 1 L. Sprite, 1 L. Fuse Tea Çeşitleri dahildir. Menülerde Curly Fries veya salata tercihlerinde fiyat farkı uygulanmaktadır. Bu kampanya başka kampanya ve promosyonlar ile birleştirilemez. Dağıtım alanları sınırlıdır. TAB Gıda San. ve Tic A.Ş. önceden haber vermeden servis alanlarında, ürünlerde ve fiyatlarda değişiklik yapma, kampanyayı durdurma, ürünleri satıştan kaldırma hakkına sahiptir. TM & © 2019 Arby’s IP Holder, LLC. Tüm hakları saklıdır. Arby’s IP Holder, LLC. Arby’s markası ve ambleminin tek hak sahibidir.
Maximum Kampanyası
Bu kampanya Yemeksepeti üzerinden verilen Arby’s® paket servis siparişleri için geçerlidir. Maximum Menü indirimi, Maximum özellikli tüm kredi kartları ve İş Bankası Bankamatik Kartları ile yapılacak online ödemelerde ödeme anında uygulanacaktır. Görselde yer alan ürünler reklam amaçlı olup, restoranlardaki ürünlere göre farklılık gösterebilir. Maximum Menü; chipotle soslu roast beef sandviç , tavukburger® sandviç ,büyük boy tırtıklı patates , 8'li susamlı soğan halkası , litrelik içecek ile servis edilir. Menü içeceklerine sadece 1 L. Coca Cola, 1 L. Coca Cola Light, 1 L. Coca Cola Şekersiz, 1 L. Fanta, 1 L. Sprite, 1 L. Fuse Tea çeşitleri dahildir. Bu kampanya başka kampanya ve promosyonlar ile birleştirilemez. TAB Gıda San. ve Tic. A.Ş. önceden haber vermeden servis alanlarında, ürünlerde ve fiyatlarda değişiklik yapma, kampanyayı durdurma, ürünleri satıştan kaldırma hakkına sahiptir. TM & © 2019 Arby’s IP Holder, LLC. Tüm hakları saklıdır. Arby’s IP Holder, LLC. Arby’s markası ve ambleminin tek hak sahibidir.
Arby’s® Euroleague Menü
Kampanya 31 Aralık 2019 tarihleri arasında sadece Yemek Sepeti üzerinden verilen Arby’s® paket servis siparişleri için geçerlidir. Bu kampanya başka bir kampanya ile birleştirilemez. Görseldeki menü iki kişilik olup, Euroleauge Menü paket satış fiyatı 35,90TL’dir. Görseldeki ürünler ve servis şekli reklam amaçlı olup restoranlara göre farklılık gösterebilmektedir. Menüde portakal suyu ve curly fries tercihlerinde  fiyat farkı uygulanmaktadır. TAB Gıda’nın önceden haber vermeden fiyatlarda değişiklik yapma ve kampanyayı durdurma hakkı saklıdır.
TM & © 2019 Arby’s IP Holder, LLC. Tüm hakları saklıdır. Arby’s IP Holder, LLC. Arby’s markası ve ambleminin tek hak sahibidir. 
Arby's Friday Kampanyası
Bu kampanya, 31 Aralık 2019 tarihine kadar cuma, cumartesi ve pazar günleri sadece Ara Gelsin sipariş hattı, www.tiklagelsin.com, Yemek Sepeti, Tıkla Gelsin® Mobil Uygulaması, Glovo ve Fiyuu uygulaması üzerinden verilen Arby’s® paket servis siparişleri için geçerlidir. Paket servis hizmetinde füme kaburga klasik sandviç, roastbeef steak soslu sandviç, 1 adet büyük boy curly fries ve yanında 2 adet hediye kutu Coca-Cola şekersiz ile servis edilir. Bu kampanya başka bir kampanya ile birleştirilemez. Görselde yer alan ürünler reklam amaçlı olup restoranlardaki ürünlerle farklılık gösterebilir. TAB Gıda San. ve Tic. A.Ş önceden haber vermeden fiyatlarda değişiklik yapma ve kampanyayı durdurma hakkına sahiptir. TM & © 2019 Arby’s IP Holder, LLC. Tüm hakları saklıdır. Arby’s IP Holder, LLC. Arby’s markası ve ambleminin tek hak sahibidir. Coca-Cola, The Coca-Cola Company’nin tescilli markasıdır.