Sipariş  Koşulları: 

Servis alanları, sipariş verilen şubenin 30 dakikada teslimat bölgesi sınırlarında geçerlidir. Restoran uyarıları bölümünde, restoranın 30 dakikada teslimat yaptığı alanlar cadde-sokak-site vs olarak belirtilmiştir.

Restoranların servis alanları, dağıtım elemanlarının sürüş güvenliği için belli sınırlar dahilindedir.

Fiyatlar KDV dahil ve TL cinsindendir.

Domino's Pizza, menüdeki fiyatları ve promosyonları değiştirme hakkını saklı tutar.

Promosyonlar birleştirilemez ve ekonomik menülerle kullanılamaz.

Promosyonlar son geçerlilik tarihine kadar geçerlidir.

Menüdeki fiyatlar, Domino’s Pizza’nın tavsiye ettiği ürün satış fiyatlarıdır.

30 Dakikada Teslim Garantisi Koşulları:

30 dakikada teslimat garantisi koşulları dahilinde, siparişinizin 30 dakikadan geç teslim edilmesi durumunda Domino's Pizza'nın maksimum yükümlülüğü sipariş başına menüdeki en yüksek fiyatlı bir adet ürün kadardır. Fiş tutarından bu miktarda indirim yapılacaktır. Sipariş bedeli daha az ise hiç bedel alınmayacak, üzerine herhangi bir bedel verilmeyecektir.

30 dakikada teslim garantisi, sipariş verilen şubenin servis sınırlarında geçerlidir. Restoran uyarıları bölümünde, restoranın dağıtım yaptığı alanlar cadde-sokak-site vs olarak belirtilmiştir.

Toplu siparişlerde (4 pizza ve üzeri adet) 30 dakikada teslim garantisi yoktur.

Domino's Pizza, 30 dakikadan geç yapılan teslimatlardan dolayı dağıtım elemanlarına ceza vermez veya bu bedel maaşından kesilmez.

Domino's Pizza, servis garantisini önceden haber vermeksizin geri çekme hakkını saklı tutar.

30 dakika teslim garantisi, promosyon günleri, yağmurlu havalarda veya elverişsiz hava koşullarında ayrıca 23:30-06:00 arası gece servis saatlerinde geçerli değildir.

Hastane, Okul, İş merkezleri ve Siteler gibi alanlarda 30 dakika garantisi Güvenlik veya Danışma birimlerine kadardır.

Adres bildirimlerindeki, eksik ya da yazım hatalarında (Cadde/sokak adı veya bina numarası hatalı yazıldığında) 30 dakikada teslimat garantisi verilmemektedir.

30 dakika teslimat garantisi, siparişinizin farklı bir şubeye yönlendirilmesi halinde, siparişiniz yönlendirildiği şubeye iletildiği anda başlayacaktır. Yönlendirme bilgisi siparişinizdeki e-mail adresinize iletilecektir.

Beğenmezsen Bedava Uygulaması Koşulları:

Siparişinizdeki pizzayı beğenmemeniz durumunda Domino's Pizza'nın maksimum yükümlülüğü sipariş başına menüdeki en yüksek fiyatlı ürünün bedeli veya bir adet ürün kadardır. Fiş tutarından bu miktarda indirim yapılacaktır. Sipariş bedeli daha az ise hiç bedel alınmaz, üzerine herhangi bir bedel verilmez.

Geri ödeme yapılabilmesi için; bu siparişe ait fişin ve kredi kartı slibinin geri ödeme esnasında dağıtım elemanına teslim edilmesi gerekmektedir.

Geri ödeme esnasında verilecek "Beğenmezsen Bedava" formu kullanıcı tarafından eksiksiz doldurulmuş olarak dağıtım elemanına teslim edilmelidir.

Domino's Pizza, "Beğenmezsen Bedava" uygulamasını önceden haber vermeksizin geri çekme hakkını saklı tutar.

Domino's Pizza, beğenilmeyen pizza iadesinden dolayı lezzet ustaları ve dağıtım elemanlarına ceza vermez veya bu bedel maaşından kesilmez.

"Beğenmezsen Bedava" garantisinden yararlanabilmek için kullanıcıların, sipariş tesliminden itibaren 60 dakika içinde bilgilendirme yapması gerekmektedir, daha geç yapılan başvurular geçersiz sayılacaktır.

İade işlemi, aynı gün içinde restoranın yoğunluğuna göre yapılacaktır.

İade işlemi, siparişteki ödeme tipi doğrultusunda yapılır.

Bir kullanıcı bu uygulamadan maksimum 2 defa faydalanabilir.

Mutlu Müşteri Kuralı:

Pizzanızı beğenmezseniz ücretinizi iade alabilir veya başka bir ürün deneyebilirsiniz. Ücret iadesi sipariş başına menüdeki en yüksek fiyatlı ürün kadardır.