PAPA JOHN'S PİZZA KAMPANYA KOŞULLARI
Koşulları
*GigaBayt Menüyü satın alan tüm müşterilerimiz kampanya katılım şartlarını kabul etmiş olur.
* Kampanya 15 Ocak 2021 – 28 Şubat 2021 tarih aralığında geçerlidir.
*Kampanyada kazanılacak günlük data paketi promosyonu ilgili menünün paket siparişi kapsamında kullanılan cep telefonu numarası için günlük bir (1) ödül ile sınırlıdır. (Operatörler tarafından yapılan değişikliklerden PJ GIDA İşletmeleri San. ve Tic. A.Ş. ve Yemek Sepeti Elektronik İletişim Perakende Gıda Lojistik A.Ş.  sorumlu tutulamaz.)
*Kampanya katılımcıları için 1 GB’lık paket yüklemesi, ilgili menünün paket siparişinde kullanılan cep telefon numarasına gelecek bilgilendirme mesajının ardından 24 saat boyunca geçerli olacak, kullanılmayan datalar yüklemeden itibaren geçecek 24 saatin sonunda geçerliliğini yitirecektir.
* Aynı sepette birden fazla ilgili menü siparişi halinde paket siparişinde kullanılan cep telefon numarası ile sınırlı olmak üzere bir defa yukarıdaki şartlarla 1 GB’lık paket yüklemesi yapılacaktır. 
*Kampanya katılımcılarına  paket yüklemesi 24 saat içinde yapılacaktır.
* Kampanya Turkcell, Vodafone ve Turk Telekom abonelerini kapsamaktadır
*Turkcell, Türk Telekom ve Vodafone sistem yoğunluğu nedeniyle günlük paket yüklemelerinde gecikme hakkını saklı tutar. Bu durumda PJ GIDA İşletmeleri San. ve Tic. A.Ş. ve Yemek Sepeti Elektronik İletişim Perakende Gıda Lojistik A.Ş.  sorumlu tutulamaz.
*İlgili internet paketleri yurt içinde operatör kapsama alanı içerisinde kullanılabilir, yurt dışı kullanımlarında geçerli değildir. Yurt dışında kullanılan data, uluslararası dolaşım tarifesi üzerinden ücretlendirilir. Günlük data paketinin sona ermesinin ardından data kullanımları kademeli düşüşe tabi olarak devam edecektir. Kampanya kapsamında yükleme yapılan faturalı hatların iptal, devir ve ihyasında yüklemesi yapılan hediye internet paketleri geçerliliğini yitirecektir.
*Katılımcının verdiği telefon bilgisinin yanlış veya eksik olması sebebiyle data promosyon hediyesinin yüklenememesi halinde PJ GIDA İşletmeleri San. ve Tic. A.Ş. ve Yemek Sepeti Elektronik İletişim Perakende Gıda Lojistik A.Ş.   sorumlu tutulamaz.
*Günlük data paketin yüklenmesi için verilen Paket Siparişinin iletişim numarasının geçerli cep telefonu numarası olması gerekmektedir.
*Katılımcı, işbu kampanya dahilinde ödül dağıtımının gerçekleştirilebilmesi amacıyla 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu’na uygun olarak kampanya düzenleyicisi ve dağıtımcısının kendisi ile iletişim kurabileceğinin bilincindedir.  
*Kampanya kapsamında kazanılan günlük data paketi,  3. kişiler arasında transfer edilemez, hediye edilemez ve nakit karşılık olarak talep edilemez.
* Kampanya bireysel tüketicilere yöneliktir, kurumsal katılım yapılamaz.
* 18 yaşından küçükler kampanyaya katılamaz.
*PJ GIDA İşletmeleri San. ve Tic. A.Ş.,  KAMPANYAYI SONA ERDİRME VE KAMPANYADA DEĞİŞİKLİK YAPABİLME HAKKINA SAHİPTİR.