http://images.yemeksepetim.com/CategoryImages/zincir_bilgi/pizza_pizza_images/terrapizzapizza.gif
Terra Pizza 30 Dakika Koşulları 
·  Terra Pizza önceden haber vermeden fiyatlarda ve kampanyanın içeriğinde ve süresinde değişiklik yapma hakkına sahiptir.
·  4 ve üzeri pizza veya menü siparişleri toplu sipariş olarak nitelendirilir ve 30 dk. garanti kapsamına girmez.
·  Siparişinizin 30 dakikadan geç teslim edilmesi durumunda Terra Pizza’nın maximum yükümlülüğü sipariş başına, sipariş içerisindeki en yüksek fiyatlı ürün kadardır. Fiş Tutarından bu miktarda indirim yapılacaktır. Sipariş bedeli daha az ise hiç bedel alınmaz
·  Yağmurlu havalarda ve elverişsiz hava/yol şartlarında 30 dakikada teslimat garantisi geçerli değildir. Siparişlerimizin geç gelmesi durumunda bedelsiz verilen ürün ücretleri personelden kesilmez.
·  Uygulamakta olduğumuz kampanyalar stoklarla sınırlıdır ve diğer kampanyalarla birleştirilmez, para yerine kullanılmaz.
·  Çocuk menüleri ile verilen oyuncaklarda şekil ve renk farklılıkları olabilir.
·  Terra Pizza, ürünlerinin hiçbirinde domuz eti ve domuz ürünleri kullanılmamaktadır. Terra Pizza’da kullanılan tüm et ürünleri kalite sertifikalıdır.
·  30 dakika garanti süresi, Yemeksepeti.com sayfasında belirtilen istisna koşullar (garanti dışında kalan bölgeler, toplu sipariş, bölge ve hava şartları) haricinde geçerlidir.
·  Terra Pizza, siparişinizin geç gelmesi durumunda, bedelsiz verilen ürün ücretlerini personelinden kesmemektedir.
·  Restoran sayfasında belirtilen süre 30 dk.'dan fazla ise, ücretsiz teslimat garantisi yoktur.
·  Gece siparişlerinde, 23:00'dan sonra ortalama servis süresi 30-60 dakikadır ve 30 dakikada teslimat garantisi yoktur.
·  Hastane, Okul, İş merkezleri, Siteler vb. alanlarda 30 dakika garantisi Güvenlik veya Danışma birimlerine kadardır.
·  Adres bildirimlerinde, yazım hataları ve eksikliklerde (cadde/sokak adı veya bina numarası hatalı/eksik yazıldığında vb.) 30 dakikada teslimat garantisi verilmemektedir.
·  Geri ödeme yapılabilmesi için; siparişinize ait fişin ve kredi kartı slibinin geri ödeme esnasında dağıtım elemanına teslim edilmesi gerekmektedir.
·  Açık alanlara (Park, Havuz, Pazar yeri, Oyun alanları vb.) 30 dakika servis garantisi yoktur.
·  30 dakika teslim garantisi, promosyon günleri ve özel günlerde (Yılbaşı, Bayram ve Resmi tatil gibi) geçerli değildir.
·  30 dakika garantisinden yararlanabilmek için sipariş tesliminden itibaren 60 dakika içerisinde yemeksepeti.com’a ulaşması gerekmektedir, daha geç yapılan başvurular Terra Pizza tarafından geçersiz sayılacaktır.
·  İade işleminin onaylanması halinde, iadeler aynı gün içinde restoranların yoğunluk durumuna göre yapılacaktır.
·  30 dakikada teslim garantisi, paket servis yapan restoranların servis sınırları içerisinde geçerlidir, kuryelerin sürüş güvenliği için paket servis alanları sınırlıdır.