Vodafone Menüsü (Orta Boy Pizza)
Bu kampanya Yemeksepeti üzerinden verilen Sbarro paket servis siparişleri için geçerlidir. Kampanyalara, Sbarro® Chicago’s™ Pizza, Stromboli ve Stuffed pizzaları hariç tüm pizzalar dahildir. Görseldeki ürünler reklam amaçlı olup, restoranlara göre farklılık gösterebilir. Menü içeceklerine Coca Cola (kutu), Coca Cola light (kutu), Coca Cola Şekersiz (kutu), Fanta (kutu), Sprite (kutu), Fuse Tea çeşitleri (kutu), ayran, su, limonata ve soda çeşitleri dahil olup, portakal suyu seçiminde fiyat farkı uygulanmaktadır. Bu kampanya başka bir kampanya ile birleştirilemez. TAB Gıda’nın önceden haber vermeden fiyatlarda değişiklik yapma ve kampanyayı durdurma hakkı saklıdır. Dağıtım alanları sınırlıdır. © 2019 Sbarro, LLC. Tüm hakları saklıdır. Sbarro International, Sbarro markası ve ambleminin tek hak sahibidir.
Muhteşem Üçlü (Orta, Büyük, XL)
Kampanya, 31 Ocak 2020  tarihine kadar yalnızca paket serviste geçerlidir. Kampanyalara; Sbarro® Chicago’s™ Pizza, Stromboli ve Stuffed pizzaları hariç tüm pizzalar dahildir. Orta boy kampanya menüsü küçük boy fırın patates ve 33cl kutu içecek, büyük boy kampanya menüsü küçük boy fırın patates ve 1 L. Kola, XL boy kampanya menüsü büyük boy fırın patates ve 1 L. İçecek ile servis edilir. Bu kampanya başka bir kampanya veya promosyonla birleştirilemez. Dağıtım alanları sınırlıdır. Görselde kullanılan ürünler reklam amaçlı olup restoranlarda farklılık gösterebilir. TAB Gıda’nın önceden haber vermeden kampanyayı durdurma, fiyatlarda ve ürünlerde değişiklik yapma hakkı saklıdır.© 2019 Sbarro, LLC. Tüm hakları saklıdır.” Sbarro International, Sbarro markası ve ambleminin tek hak sahibidir.
2 Orta’lı, 2 Büyük’lü, 3 Orta’lı Menüler
Kampanya, 31 Ocak 2020  tarihine kadar yalnızca paket serviste geçerlidir. Kampanyalara; Sbarro® Chicago’s™ Pizza, Stromboli ve Stuffed pizzaları hariç tüm pizzalar dahildir. Menü içeceklerine 1 L. Coca Cola, 1 L. Coca Cola light, 1 L. Coca Cola Şekersiz, 1 L. Fanta, 1 L. Sprite, 1 L. Fuse Tea Çeşitleri dahildir. Bu kampanya başka bir kampanya veya promosyonla birleştirilemez. Görselde kullanılan ürünler reklam amaçlı olup restoranlarda farklılık gösterebilir. TAB Gıda’nın önceden haber vermeden kampanyayı durdurma, fiyatlarda ve ürünlerde değişiklik yapma hakkı saklıdır.© 2019 Sbarro, LLC. Tüm hakları saklıdır.” Sbarro International, Sbarro markası ve ambleminin tek hak sahibidir.
3 Al 2 Öde Kampanyası
Kampanya, 31 Ocak 2020  tarihine kadar yalnızca paket serviste geçerlidir. Kampanya yalnızca Orta Boy Klasik Pizzalarda geçerlidir. Dağıtım alanları sınırlıdır. Bu kampanya başka bir kampanya veya promosyonla birleştirilemez. Görselde kullanılan ürünler reklam amaçlı olup restoranlarda farklılık gösterebilir. TAB Gıda’nın önceden haber vermeden kampanyayı durdurma, fiyatlarda ve ürünlerde değişiklik yapma hakkı saklıdır. © 2019 Sbarro, LLC. Tüm hakları saklıdır. Sbarro International, Sbarro markası ve ambleminin tek hak sahibidir.
Sbarro® Euroleague Menü
Kampanya 31 Ocak 2020  tarihleri arasında sadece Yemek Sepeti üzerinden verilen Sbarro® paket servis siparişleri için geçerlidir. Bu kampanya başka bir kampanya ile birleştirilemez. Kampanya menüsüne XL Boy destansı pizzalar için geçerlidir. Görseldeki menü üç kişilik olup; Euroleauge Menü paket satış fiyatı 35,90TL’dir. Portakal suyu için fiyat farkı uygulanmaktadır. Görselde yer alan ürünler reklam amaçlıdır. Tab Gıda’nın önceden haber vermeden kampanyayı durdurma ve fiyatta değişiklik yapma hakkı saklıdır. © 2019 Sbarro, LLC. Tüm hakları saklıdır. Sbarro International, Sbarro markası ve ambleminin tek hak sahibidir.